ROOC to mikrocementowy system posadzek dekoracyjnych, dzięki któremu można uzyskać jednolite powierzchnie bez spoin/fugMikrocement doskonale sprawdzi się w prestiżowych i stylowych wnętrzach jako posadzka dekoracyjna, jego trwałość i odporność na uszkodzenia sprawiają, że może być stosowany zarówno w przestrzeniach użyteczności publicznej, jak i prywatnych.

Po długim okresie, w którym królowały spokojne kolory ziemi, na wybiegach modowych i targach wnętrzarskich zaczęły pojawiać się energetyczne, radosne barwy. Kolor Roku 2019 wprowadza nas w erę bardziej wyrazistych tonacji.

Urządzanie wnętrz w industrialnym stylu stało się niesamowicie popularne. Nie bez powodu – minimalistyczny, surowy design pomieszczeń wygląda niezwykle nowocześnie, a także bardzo elegancko. Urządzanie wnętrz w przemysłowym stylu charakteryzuje się dużą przestrzennością, stonowanymi kolorami ścian i mebli oraz brakiem bądź znikomą ilością dekoracji.

Historic Line to seria płytek produkowanych z oryginalnych XIX wiecznych cegieł rozbiórkowych. Pozyskujemy cegły tylko z historycznych budynków takich jak stare kamienice, młyny, dworki itp. co daje gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.

Rustykalne deski to seria produktów ściennych opracowana aby sprostać najnowszym trendom designu. Deski są wykonane z najwyższej jakości naturalnego drewna. Dzięki specjalistycznej ręcznej stylizacji drewna oraz zastosowania różnych stylów obróbki uzyskujemy niepowtarzalny i niespotykany efekt

Mikroporowate powłoki Osmo skutecznie chronią drewno w Twoim domu,
pozwalając mu jednocześnie swobodnie oddychać i zachowując jego naturalne piękno na długie lata.
Są ekologiczne, przyjazne dla zdrowia i sprawdzają się lepiej niż lakiery do parkietu.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version