Colour New 2021

Kolekcja Tikkurila Color Now 2021 odzwierciedla piękno natury. Źródłem inspiracji jest niebo i morze, spektakularne zachody słońca, bogate królestwo roślin. Paletę uzupełniają kolory ziemi, odcienie kamieni, skał, kory i piasku. 

Jako całość, kolekcja kolorów na rok 2021 inspiruje i otwiera możliwości projektowe, które będą napawać optymizmem w każdej sytuacji i przestrzeni. Harmonijne kompozycje barw uzupełnione odpowiednim akcentem kolorystycznym pozwalają stworzyć we wnętrzu radosną i ciepłą atmosferę. 

Kolor roku 2021 Y354

Kolor Roku 2021 marki Tikkurila to Y354 Cumulus – spokojny, delikatny błękit reprezentujący perspektywę przyszłości kształtującej się w jasnych barwach. Odcień ten, wraz z nową kolekcją kolorów, podtrzymuje na duchu i zachęca nas do aktywnego uczestnictwa w budowaniu lepszego jutra.

Jasny błękit odpręża i emanuje poczuciem stabilności. Wywołuje pozytywne emocje związane z harmonią, jednością i wzajemnym zrozumieniem, które pozwalają przestawić się na bardziej troskliwy i uważny stan świadomości.

Y354 Cumulus doskonale sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu, wprowadzając do wnętrza ożywczy powiew letniej bryzy. Dobrze komponuje się z różnorodnymi materiałami i elementami wystroju wnętrz. W zestawieniu z jasnym drewnem i bielą świetnie wpisuje się w styl klasyczny, a z odważnymi, mocnymi odcieniami buduje bardziej awangardową aranżację. 

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version