Beton Architektoniczny Oikos  to cieńkowarstwowy tynk wapienny, pozwalający uzyskać efekt betonu. Tego rodzaju rozwiązanie daje nam nieograniczone możliwości zastosowania. Na ściany, sufity i kominki, do kuchni i łazienek, do sypialni i pokoi dziennych. Powłoka betonu dekoracyjnego firmy Oikos nałożona techniką imitującą płyty betonowe nadaje dekorowanym pomieszczeniom dodatkowy prestiż, a wykończone w ten sposób ściany czy ich fragmenty stają się samodzielnymi , cennymi elementami ich wyposażenia. 

Beton ten jest dostępny u nas w punktach od ręki w pełnym wzorniku 15 różnych odcieni kolorów, a także możemy stworzyć indywidualną recepturą specjalnie na życzenie klienta.

ROOC to mikrocementowy system posadzek dekoracyjnych, dzięki któremu można uzyskać jednolite powierzchnie bez spoin/fugMikrocement doskonale sprawdzi się w prestiżowych i stylowych wnętrzach jako posadzka dekoracyjna, jego trwałość i odporność na uszkodzenia sprawiają, że może być stosowany zarówno w przestrzeniach użyteczności publicznej, jak i prywatnych.

Kolekcja Tikkurila Color Now 2021 odzwierciedla piękno natury. Źródłem inspiracji jest niebo i morze, spektakularne zachody słońca, bogate królestwo roślin. Paletę uzupełniają kolory ziemi, odcienie kamieni, skał, kory i piasku. Jako całość, kolekcja kolorów na rok 2021 inspiruje i otwiera możliwości projektowe, które będą napawać optymizmem w każdej sytuacji i przestrzeni. Harmonijne kompozycje barw uzupełnione odpowiednim akcentem kolorystycznym pozwalają stworzyć we wnętrzu radosną i ciepłą atmosferę. 

Urządzanie wnętrz w industrialnym stylu stało się niesamowicie popularne. Nie bez powodu – minimalistyczny, surowy design pomieszczeń wygląda niezwykle nowocześnie, a także bardzo elegancko. Urządzanie wnętrz w przemysłowym stylu charakteryzuje się dużą przestrzennością, stonowanymi kolorami ścian i mebli oraz brakiem bądź znikomą ilością dekoracji.

Historic Line to seria płytek produkowanych z oryginalnych XIX wiecznych cegieł rozbiórkowych. Pozyskujemy cegły tylko z historycznych budynków takich jak stare kamienice, młyny, dworki itp. co daje gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.

Rustykalne deski to seria produktów ściennych opracowana aby sprostać najnowszym trendom designu. Deski są wykonane z najwyższej jakości naturalnego drewna. Dzięki specjalistycznej ręcznej stylizacji drewna oraz zastosowania różnych stylów obróbki uzyskujemy niepowtarzalny i niespotykany efekt

Mikroporowate powłoki Osmo skutecznie chronią drewno w Twoim domu,
pozwalając mu jednocześnie swobodnie oddychać i zachowując jego naturalne piękno na długie lata.
Są ekologiczne, przyjazne dla zdrowia i sprawdzają się lepiej niż lakiery do parkietu.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version