WSPÓŁPRACA 

Współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz oraz firmami remontowymi.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą napisz do nas
[email protected]

Korzyści płynące ze współpracy z nami:

– Darmowa dostawa na terenie Warszawy i okolic
– Bezpłatny pomiar pomieszczeń, wyliczenie niezbędnej ilości materiałów
– Wyposażenie we wzorniki kolorów oraz katalogi produktów
– Szkolenia oraz warsztaty

i wiele innych…

Oryginalność
ponad wszystko

W naszych sklepach znajdziesz tylko produkty najwyższej jakości

Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Każdy nowy towar który wprowadzamy do oferty jest dokładnie weryfikowany. Najważniejszy dla nas jest klient i jego zadowolenie. Wiele produktów wprowadziliśmy na życzenie wykonawców, którzy jak nikt inny znają się na materiałach wykończeniowych ponieważ pracują z nimi na co dzień. Właśnie dzięki ekipom remontowym i ich opiniom znajdą Państwo u nas sprawdzone produkty które z czystym sumieniem polecamy.

Salony sprzedaży

Posiadamy dwa salony sprzedaży na terenie Warszawy. W każdym z nich znajdą Państwo wzorniki kolorów, ekspozycję na których znajdują się listwy sztukateryjne, tynki dekoracyjne min. betony, płytki ceglane, listwy mdf, listwy aluminiowe profilpas i wiele innych.
W każdym z naszych punktów posiadamy urządzenie do skanowania koloru spektrofotometr dzięki czemu dobranie koloru jest niezwykle proste. Przynieś dowolny przedmiot do którego chcesz dobrać kolor a my zeskanujemy go dla Ciebie.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version