MALOWANIE ŚCIAN

Malowanie ścian jest niezwykle prostym i przyjemnym zajęciem jeżeli dobrze przygotujemy się do niego. Właśnie tutaj odpowiemy na pytanie jak to dobrze zrobić żeby przez długie lata cieszyć się z intensywnych kolorów oraz z bardzo dobrego wykończenia powierzchni, a także powiemy jakich błędów uniknąć przy pracy.

MALOWANIE SUFITÓW

Wybór farby do sufitów zależy od naszej decyzji, czy będziemy chcieli pomalować sufit na biało, czy też w kolorze.  Do malowania sufitów należy wykorzystywać matowe produkty, które ograniczają zjawisko odbijania się światła i tworzenia refleksów.

POKÓJ DZIECKA

Pokój dziecka to najbardziej dynamiczne pomieszczenie w naszym domu. Jego aranżacja wyzwala wiele pozytywnych emocji, które pozostają z nami na zawsze. Urządzenie go w sposób „prawdziwie dziecięcy” jest wyzwaniem dla wielu rodziców. Najtrudniejsze jest trafić w gust dziecka, który jak wiemy ciągle się zmienia. 

MALOWANIE OKIEN I DRZWI

Bardzo często zdarza się że drzwi, framugi lub okna w naszym domu lub na działce lata swojej świetności mają już za sobą i chcielibyśmy coś z nimi z zrobić. Tutaj znajdą Państwo odpowiedź jak w łatwy i szybki sposób bez wymiany poszczególnych elementów odnowić takie powierzchnie.

MALOWANIE ŁAZIENKI I KAFELKÓW

Dla większości z Nas remont łazienki kojarzy się z dużymi kosztami, wszechobecnym pyłem i wybieraniem nowych płytek do wnętrza, ale czy tak to musi wyglądać? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka porad i produktów ,dzięki którym w łatwy i przyjemny sposób sami możemy takie pomieszczenie odświeżyć bez dużych nakładów finansowych. 

MALOWANIE PODŁÓG

Podłoga, podłoga, podłoga…. Powierzchnia, która jest najmocniej użytkowana i najbardziej narażona na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu. Niewolno jednak zapomnieć że jest też wizytówką naszego domu, mieszkania. Jak o nią zadbać? Jak ją zabezpieczyć? 

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version