Estetyka lat siedemdziesiątych ponownie zachwyca. Aby jednak nie przytłoczyła wnętrza, przełamano ją bardzo współczesnymi odcieniami szarości. Nadało to pomieszczeniu nowoczesności, a jednocześnie podkreśliło charakter mebli w stylu vintage.

Ściany: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3, kolory 1964 i 1968.

Współczesne miejsce pracy w Twoim domu jest wspaniałą przestrzenią do odważnych aranżacji. Wyraziste kolory, geometryczne meble, tylko niezbędne akcesoria. Szarość połączona ze stalą i szkłem, wzbogacona kilkoma designerskimi dodatkami, daje oczekiwany efekt.

Ściany: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3, kolory 1942 i 1936.

Monochromatyczna przestrzeń wzbogacają geometryczne kształty i detale w żywych kolorach. Dzięki nim wnętrze nabiera lekkości i świeżości. Całość tworzy modną, designerską kompozycję, której nie oprze się żaden miłośnik dobrego stylu.

Ściana: Tikkurila Optiva Matt 5, kolor 1929.

Ciekawy motyw to dobry punkt wyjścia dla aranżacji całej przestrzeni. Ozdobne deski w jadalni wyraźnie podkreślają jej przeznaczenie. Ich ekspozycja na ścianie w odcieniu satynowej szarości, dodaje miejscu subtelności i zachęca do dalszych wnętrzarskich eksperymentów.

Ściana: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Satin Matt 7, kolor 1937.

Stonowana szarość stanowi idealne tło dla innych motywów kolorystycznych. Jest doskonałym uzupełnieniem barw ziemi, beży i bieli. Takie harmonijne, zrównoważone kompozycje kolorystyczne pozwalają na spokojne rozpoczęcie lub zakończenie dnia.

Ściana: Tikkurila Optiva Sami Matt 20, kolor 1917.

Biel kanapy, szarość w różnych tonacjach i doskonale skomponowane dodatki to esencja skandynawskiego stylu.

Ściana: matowa farba Tikkurila Optiva Matt 5, kolor 1945.

Matowa farba i kolorowe meble w pastelowych odcieniach tworzą nietuzinkową i ciepłą kompozycję.

Ściana: matowa farba Tikkurila Optiva Matt 5, kolor 1952.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version