Klondike

Paleta to 66 kolorów. 22 kolory bazowe matowe i 44 kolory z dodatkami metalicznymi o poświacie złota i srebra. Cała paleta jest w pełni wykonana z realnych wybarwień.

Klodike Light

Nowa wersja efektu Klondike w wersji LIGHT w palecie 66 jasnych kolorów. Przedstawia 21 kolorów matowych i 45 kolorów z dodatkami metalicznymi o poświacie złota i srebra. Paleta kolorów jest w pełni wykonana z realnych wybarwień.

Arteco 7

Znajdziemy duży wybór kolorów oraz dużą możliwość dodatków dekoracyjnych, bo aż 18 kolorów metalicznych, 108 kolorów matowych oraz 11 kolorów dodatku w postaci płatków.

Arteco 1

Efekt dekoracyjny dzięki, któremu uzyskamy efekt starego muru. Znajdziemy tu aż 116 kolorów. Świetnie prezentuje się w klasycznych wnętrzach.

Valsatin

Mamy tutaj do wyboru dwa stopnie połysku – połysk i satyna. Znajdziemy tu 10 kolorów metalicznych, oraz 95 kolorów pochodnych barwy perłowej oraz 95 kolorów barwy złotej. Bardzo dobrze wygląda w jasnych przestrzeniach z naturalnymi dodatkami.

Klondike Corten

Efekt stali Cortenowskiej, powłoka dekoracyjna do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Efekt ten tworzy industrialny i wysublimowany charakter, jest doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego budownictwa. Wewnątrz budynku całkowicie bezpieczny dla otoczenia, odporny na zmywanie i wysokie temperatury. Posiada niepowtarzalne walory dekoracyjne, które przeplatane są praktycznością efektu. Doskonale wygląda także w otwartych przestrzeniach i loftach.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version