Dzięki właściwie dobranym kolorom łatwo jest stworzyć w sypialni ciepły, przyjemny klimat. Do stonowanej barwy ścian pasują dodatki w żywych kolorach i miękkie materiały. To one sprawiają, że łatwiej jest delektować się naturalnym pięknem.

Ściany: Tikkurila Optiva Satin Matt 7, kolor S471 Etruscan.

Sypialnia w nowoczesnym wydaniu, czyli… zderzenie niebieskich odcieni z czystą bielą dodatków. Aranżację wzbogacają minimalistyczne, funkcjonalne dekoracje

Ściany: Tikkurila Optiva Matt 5, kolor V431 Sandman

Sypialnia, mimo nowoczesnego charakteru, może pozostać przytulną, komfortową enklawą. Kluczem są odpowiednie proporcje w doborze tonacji kolorów, miękkie i przytulne tkaniny oraz minimalistyczne, a jednocześnie funkcjonalne meble.

Pasy na ścianie: farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Matt 5, kolory: 1947 i 1944 oraz Tikkurila Taika Pearl Paint, kolor Uranus HM.

Głęboka szarość sypialni podkreśla elegancki charakter wnętrza i zapewnia relaksujący nastrój.

Ściana: matowa farba Tikkurila Optiva Matt 5, kolor 1955.

Z pozoru surowy wystrój sypialni nabiera nowoczesnego charakteru w połączeniu z metalicznymi, czarnymi akcentami. Sposobem na urozmaicenie i ocieplenie aranżacji są subtelne akcenty w naturalnej barwie drewna

Ściany: Tikkurila Optiva Matt 5, kolor X487 Plaster oraz kolor N499 Basalt.

Biel jest barwą, która daje kreatorom wnętrz całą gamę możliwości twórczych. Dzięki mnogości odcieni i doskonałemu dopasowaniu do innych kolorów otwiera nowe horyzonty i sprzyja natchnieniu.

Ściany: Tikkurila Optiva Matt 5, kolor F496 Seagull

Stylowa i inspirująca sypialnia. Nieskazitelność barwy optycznie potęguje poczucie otwartej przestrzeni i dodatkowo rozjaśnia pomieszczenie, pozytywnie oddziałując na emocje. Współgrając z naturalnymi materiałami, bielą, szarością i czarnymi akcentami tworzy spójną i estetyczną kompozycję.

Ściany: Tikkurila Optiva White, kolor Space

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version